PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wielkanocna praktyka stomatologiczna

en
26-03-2016, 08:34
Wielkanocna praktyka stomatologiczna Glick and Woods Dentistry zaprasza na wielkanocne słodkości
Bieganie z jajkiem, za jajkiem, w poszukiwania jajka - jest wielkanocną tradycją w wielu stanach USA. Większość tych jajek ma wspólną cechę - są słodyczami. Tym większe zdziwienie, że nader często podstawowymi sponsorami zabawy na świeżym powietrzu, ze słodkościami w głównej roli, są gabinety dentystyczne.

Tak będzie w sobotę 25 marca w Liberty Park. A Kid's Place Dentistry zaprasza dzieci do biegu, w którym nagrodami będą jajka niespodzianki. Tak naprawdę organizatorom nie udało się utrzymać tajemnicy do końca, gdyż wiadomo, że zdecydowana większość uczestników obdarowana zostanie słodyczami. Padło nawet sformułowanie, że będzie można wyjść ze słodki łupem ważącym tyle, ile uda się udźwignąć. Przedstawiciel A Kid's Place Dentistry, podczas spotu zachwalającego imprezę, ani razu nie zająknął się o zgubnym wpływie słodyczy na stan uzębienia młodych konsumentów.

Na każde Święta Wielkanocne właściciele centrum stomatologicznego Glick and Woods Dentistry w Tullahoma, Tennessee (USA) przygotowują 5 tys. jajek niespodzianek. W niedzielę wielkanocną dzieci z okolicy szukają ich na wyścigi. W plastikowych jajkach ukryte są niestety głównie cukierki, ale w niektórych trafić można także bon na nadmuchiwany basen, deskorolkę, trampolinę, a nawet 50-calowy telewizor. Pomysł dentystów spodobał się też przedsiębiorcom z Tullahoma, którzy od 2015 r. zaczęli przygotowywać 100 tys. słodkich jajek niespodzianek. Wspierają tym samym Glick and Woods Dentistry, bo przecież większość mieszkańców Tullahoma będzie wiedziała gdzie kierować swoje kroki, gdy zniszczone słodyczami zęby domagać się będą interwencji dentystycznej.

Skrajnie odmienny pomysł ma właściciel praktyki stomatologicznej z Bingham Farms w stanie Michigan. Ten dla odmiany walczy z tradycją niszczącą uzębienie. W jego koszyczkach wielkanocnych, dzieci znajdują: szczoteczkę do zębów, pastę, poduszeczkę dla utraconych mleczaków, nić dentystyczną, kółko na klucze, kolorowy bandaż, nasiona warzyw i owoców, kredę do rysowania, okulary słoneczne, kolorowe sznurowadła. Brak doniesień, które dzieci są bardziej zadowolone te z Tullahoma, czy te z Bingham Farms.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
akcja charytatywna   promocja gabinetu   konkursy  

POLECAMY W SERWISACH