PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Warszawskie pomniki uśmiechają się

16-08-2013, 00:01
Warszawskie pomniki będą się uśmiechać (fot. wikipedia.org)
Warszawskie pomniki będą się uśmiechać (fot. wikipedia.org)
To ostatni dzwonek, aby zobaczyć uśmiechnięty pomnik Adama Mickiewicza czy Fryderyka Chopina w Warszawie. Aby rozświetlić posągowe oblicza pomników należy posiadać smartfon z aplikacją Layar.

 

Eksperyment, którego organizatorem jest firma blend-a-med, dotyczy pięciu warszawskich pomników: Adama Mickiewicza, Warszawskiej Syrenki, Fryderyka Chopina, Bartolomeo Colleoniego oraz jednego z posągów stojących w ogrodzie w Wilanowie. Aby podziwiać zmianę, jaka zachodzi w posągach dzięki uśmiechowi, wystarczy uchwycić smartfonem z aktywną aplikacją Layar, ich twarze. Na ekranie urządzenia pojawią się wówczas alternatywne wersje pomników.

- Często nie zwracamy na to uwagi, ale to właśnie uśmiech sprawia, że czujemy się młodsi oraz bardziej atrakcyjni. Dzięki niemu zjednujemy sobie sympatię otoczenia, zdobywamy przyjaciół i zwiększamy swoje szanse na sukces zawodowy. Warto też pamiętać, że śmiech działa relaksująco i sprawia, że czujemy się szczęśliwsi - to zasługa endorfin, czyli tak zwanych hormonów szczęścia. Gdy się śmiejemy, pobudzamy organizm do ich większej produkcji przekonują organizatorzy.

Warszawskie pomniki można ożywiać uśmiechem do 16 sierpnia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   uśmiech  

POLECAMY W SERWISACH