PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wariat w gabinecie

ms
18-11-2014, 14:18
Wariat w gabinecie Wariat w gabinecie (foto: freedigitalphotos)
Za zastraszanie i stalking odpowiada przed sądem 46-letni Sean Dix, który mówi o sobie, że jest wynalazcą. Ofiarą była dentystka Diana Deidan.

Sean Dix przez dwa lata śledził Dianę Deidan. Czynił to, gdyż chciał udowodnić jej przestępstwo, którego jakoby miała dopuścić się na nim właśnie. Przestępstwo dentystki miało być z gatunku tych najcięższych.

Niezrównoważony pacjent utrzymywał, że Diana Deidan, podczas leczenia stomatologicznego zaaplikowała jemu śmiertelną dawkę fluoru.
Dowodem na przestępstwo miał być wynik analizy moczu, którą przekazał do badania tuż po wizycie w gabinecie dentystycznym.

W ocenie Seana Dixa, tylko jego niesłychanie silny organizm sprawił, że próba zabójstwa nie powiodła się. Diana Deidan miała reprezentować przestępczą organizację producentów fluoru dlatego w jego ciele znalazła się dawka fluoru największa jaka kiedykolwiek zaaplikowano człowiekowi.
Sean Dix spędził już dwa lata w więzieniu za grożenie śmiercią Tedemu Turnerowi, twórcy koncernu medialnego Turner Broadcasting System, po tym jak CNN nie przyjął punktu widzenia szalonego wynalazcy na temat szkodliwości używania nici dentystycznych.

Więcej: nypost.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH