• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Walentynkowy hardcore

ms
14-02-2018, 10:00
Walentynkowy hardcore Eman Shirazi
Lekarz dentysta to zawód zaufania publicznego i właśnie tego zaufania dentysta Eman Shirazi z Lakewood (Illinois) nadużył, posuwając się wobec pacjentki do czynów określanych jako napaść o podłożu seksualnym.

Występek dentysty polegał na wykorzystaniu sytuacji, w której to pacjentka nie mogła szybko zareagować, gdyż była niejako uwięziona na fotelu dentystycznym. W trakcie zabiegu Eman Shirazi bezpardonowo rozpiął bluzkę kobiety i szybkim ruchem ręki ściągnął biustonosz.

Opis dalszych czynów dentysty - erotomana nie został przekazany mediom. Wiadomo tylko, że przerażona pacjentka próbowała wydrzeć się ze szponów oprawcy. Nie było to proste także dlatego, że drzwi gabinetu Eman Shirazi zawczasu zamknął i będąc co nie co roznegliżowanym - próbował odciąć kobiecie drogę ucieczki.

Ze względu na zdecydowane protesty ofiary 42-letni dentysta w końcu odstąpił od czynów lubieżnych. Kobieta natychmiast po odzyskaniu wolności zgłosiła fakt napastowania na policji.

Eman Shirazi został aresztowany i po złożeniu zeznań zwolniony za sprawą wpłaconej kaucji 125 tys. USD. Rozprawę dentysty - dewianta zaplanowano na 14 lutego 2018 r.

Przypadek?

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta w więzieniu  

POLECAMY W SERWISACH