PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Villa Nova Dental Clinic w telewizji śniadaniowej

ms
06-02-2017, 10:44
Villa Nova Dental Clinic w telewizji śniadaniowej Emma Kiworkowa w "Pytaniu na śniadanie"
Dzisiaj w „Pytaniu na śniadanie” w towarzystwie aktorki i piosenkarki dr n.med. Emma Kiworkowa właścicielka Villa Nova Dental Clinic przekonywała do aparatów ortodontycznych.

Taka forma reklamy jest marzeniem wielu dentystów, którzy chcą zdobyć kolejną grupę pacjentów odczuwających potrzebę poprawy estetyki uśmiechu i – co ważne - mających pieniądze, aby to marzenie zrealizować.

Do poprawy zgryzu przekonywały dwie gwiazdy: Katarzyna Cichopek, będąca właśnie w trakcie leczenia oraz Katarzyna Cerekwicka, która noszenie aparatu ortodontycznego zakończyła dwa lata temu.

   Katarzyna Cichopek

Dr n.med. Emma Kiworkowa z Villa Nova Dental Clinic tłumaczyła, że aparat ortodontyczny można nosić niezależnie od wieku. – Dobrze pamiętam jak leczyliśmy 67-letnią kobietę, która całe życie marzyła o pięknym uśmiechu i dopiero w poważnym już wieku zdecydowała się na taki krok. Zakończenie leczenia było najszczęśliwszym dniem w jej życiu.

   Katarzyna Cerekwicka

Emma Kiworkowa poinformowała, że rozwój metod leczenia sprawił, iż okres noszenia aparatu ortodontycznego można skrócić o połowę, do ok. roku. W ty celu ortodonci współpracują z chirurgami, którzy uprzednio, mówiąc obrazowo, poluzowują kości. Ta metoda dedykowana jest osobom aktywnym zawodowo, którym zależy na maksymalnym skróceniu cyklu terapeutycznego.

Aparat ortodontyczny oczywiście wskazany jest nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Wady zgryzu prowadzą do migren, bruksizmu, do zaburzeń ogólnoustrojowych, głównie układu pokarmowego i nerwowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ortodoncja   Emma Kiworkowa  

POLECAMY W SERWISACH