• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Tyle najlepszych lecznic dentystycznych na świecie, ile rankingów je ustanawiających

ws
17-03-2016, 10:23
Tyle najlepszych lecznic dentystycznych na świecie, ile rankingów je ustanawiających Denturystyka (foto: pixabay)
Budapesztańska lecznica dentystyczna Kreativ Dental nosi koronę najlepszej europejskiej placówki stomatologicznej 2015 r., świadczącej usługi dla zagranicznych pacjentów – wynika z oceny International Medical Travel Journal (IMTJ).

To ta sama placówka, która jest głównym sponsorem ligi snookera, o której pisaliśmy w materiale tutaj.

Lecznica Kreativ Dental uznana została przez 15-osobowe jury za najpełniej wypełniającą standardy leczenia stomatologicznego.

Attila Knott, właściciel KD i dyrektor zarządzający zapewnia, że przez 18 lat funkcjonowania na globalnym rynku, firma jego wypracowała standardy, dzięki którym bez obaw może być polecana najbardziej wymagającym pacjentom z całego świata. Zapewnieniom takim wierzy każdego miesiąca ponad 200 pacjentów z Wielkiej Brytanii i Irlandii, tylu bowiem, z tych obu państw, przyjeżdża denturystów  na leczenie do KD.

Przyczyną popularności KD wśród zagranicznych pacjentów jest niewątpliwie niska cena oferowanych usług (do 80 proc. poniżej stawek obowiązujących na Wyspach Brytyjskich), jednak nie tylko o oszczędności chodzi. Obcokrajowcy po powrocie do ojczyzny mają zapewnioną opiekę specjalistów (czasami także przed leczeniem w Budapeszcie). Taką opieką zajmuje się na obszarze Irlandii Mary Flanagan, która za implanty i korony miała zapłacić w swoim kraju 60 tys. EUR. Ta sama usługa w Budapeszcie kosztowała ją 12 tys. EUR, plus koszt biletów (400 EUR).

Jest jednak jeszcze jedna placówka, która według IMTJ zasługuje na jeszcze większe uznanie, to azjatyckie Imperial Dental Specialist Centre z Kuala Lumpur (lider rankingu za 2015 r.). 

Więcej: awards.imtj.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH