PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Turcja: przeciwnik Erdogana z pamięcią USB w protezie

smn
19-10-2016, 11:04
Turcja: przeciwnik Erdogana z pamięcią USB w protezie Nietypowe USB produkowane jest w Japonii i USA

Władze w Ankarze, tropiące organizatorów lipcowego zamachu stanu, trafiły na policjanta, z pamięcią USB wbudowaną w protezę szczęki.


Niewidzialny atrament, czy zaprawiony trucizną koniec parasolki to rozwiązania, które w XXI wieku mocno już trącą myszką. Współczesne wyposażenie agenta specjalnego to na przykład pamięć USB wbudowana w protezę szczęki.

Taki właśnie sprzęt odkryto u tureckiego policjanta. Został aresztowany pod zarzutem popierania Fethullaha Gullena podejrzewanego o zorganizowanie zamachu stanu 15 lipca 2016 r.

Na pendrive w garniturze sztucznych zębów znajdowały się ponoć liczne pliki różnego formatu, także audio i wideo. Media nie podają, czy policjant poświęcił naturalne zęby, by zrobić miejsce dla szpiegowskiej protezy.

Uwaga pendrive, który może być przechowywany w tak nietypowy sposób,  można już kupić na rynku komercyjnych produktów. Tego typu sprzęt sprzedają firmy z Japonii i Stanów Zjednoczonych. Cena  jednak odstrasza – 500 USD za pendrive o pojemności 8 GB (600 USD za 32 GB). 

Więcej: alaraby.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
proteza zębowa  

POLECAMY W SERWISACH