• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Tim Booth u dentysty cudotwórcy

jsz
30-07-2014, 08:53
Tim Booth u dentysty cudotwórcy Dentysta rozprawił się z bólem kręgów szyjnych (foto: sxc.hu)
Tim Booth brytyjski aktor, tancerz i wokalista grupy rockowej "James" opowiada, że narodził się na nowo po wizycie u dentysty. - Najlepsi lekarze specjaliści bezradnie rozkładali ręce oglądając zdjęcia mojego kręgosłupa, gehenna skończyła się po wizycie u dentysty - opowiada artysta.

Życie muzyka rokowego jest życiem o podwyższonym ryzyku, szczególnie tego, który podczas koncertów regularnie rzuca się ze sceny w ramiona rozbawionej publiczności. Tim Booth do takich właśnie artystów należał.

Muzyk poważnie uszkodził kręgi szyjne podczas jednego z koncertów w USA. Tym razem bowiem publiczność nie podołała zadaniu i nie utrzymała ciała rzucającego się w jej stronę artysty.

Przez trzy lata od zdarzenia przypominałem inwalidę, przed wejściem na scenę musiałem zakładać specjalny kołnierz usztywniający kręgi szyjne, nie było mowy o intensywnym wysiłku fizycznym, a nawet o podniesieniu cięższej torby. Odwiedziłem wszystkich polecanych lekarzy zajmujących się chorobami kręgosłupa, każdy rozkładał bezradnie ręce.

- Z dolegliwościami nieoczekiwanie rozprawił się przypadkowy dentysta, do którego trafiłem jako pacjent leczący uzębienie - opowiada muzyk. Po zdiagnozowaniu przyczyn uporczywego bólu dentysta spreparował specjalny aparat ortodontyczny. Dolegliwości ustały jak ręką odjął - zapewnia Tim Booth. Cała diagnostyka trwała zaledwie cztery godziny.

Cudowna procedura medyczna nie jest jednak ujęta w systemie ochrony zdrowia w Wielkiej Brytanii, tak więc leczenie w ten sposób ludzie nie mogą korzystać z ubezpieczenia zdrowotnego.

Artysta twierdzi, że teraz czuje się tak, jak nowo narodzony. Co więcej Tim Booth powrócił do niebezpiecznego przyzwyczajenia. Chwali się, że podczas koncertu w Atenach ustanowił nieoficjalny rekord świata w długości nurkowania w tłumie. Niesiony byłem przez publiczność przez ok. pięć minut i cały czas śpiewałem.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
ortodoncja   aparat ortodontyczny   Tim Booth  

POLECAMY W SERWISACH