PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Teksaska dentystka - morderczyni wyszła z więzienia

smn
07-11-2017, 09:25
Teksaska dentystka - morderczyni wyszła z więzienia Clara Harris, amerykańska dentystka została skazana na 20 lat więzienia za zamordowanie męża
Clara Harris, dentystka która zamordowała męża trzykrotnie przejeżdżając po nim samochodem, wychodzi na wolność, spędziła w więzieniu 15 lat.

 David Lynn Harris wraz z  żoną Clarą Suarez, był ortodontą, właścicielem sieci klinik ortodontycznych. Mieli dwójkę synów - bliźniaków i córkę Davida z pierwszego małżeństwa. Powodziło im się świetnie, były luksusowe domy i  samochody, jednak sielanka skończyła się, gdy Clara  zaczęła podejrzewać, że mąż zdradza ją z pracownicą kliniki.

Wynajęła firmę detektywistyczną. Feralnego dnia w 2002 r. otrzymała informację, że jej mąż jest w hotelu z kochanką. Wpadła w szał. Pojechała w miejsce schadzki i próbowała zaatakować kobietę, ale obsługa hotelu atak uniemożliwiła i odprowadziła Harris do samochodu, pozostawionego na parkingu. Clara Harris tym razem poczekała, aż mąż opuści hotel. Raptownie ruszyła z miejsca i  wjechała w niego samochodem, po czym jeszcze dwukrotnie przejechała po leżącym mężczyźnie.

David Harris zginął na miejscu, miał 44 lata.  17-letnia pasierbica Clary była w tym czasie w samochodzie, siedziała na miejscu pasażera, ale nie mogła nic zrobić, by uratować ojca.

Za zabójstwo w afekcie Clara Harris dostała 20 lat więzienia, teraz po 15 latach wychodzi na wolność.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta w więzieniu  

POLECAMY W SERWISACH