PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Technik dentystyczny oskarżona o kontakty z diabłem

ms
08-10-2015, 12:04
Technik dentystyczny oskarżona o kontakty z diabłem Czarownica pracuje w gabinecie dentystycznym (foto: pixabay)
Deborah Schoenfeld pracowała jako technik dentystyczny w Epes Dental Clinic w Forcie Meade, (Maryland). Została zwolniona, bo uznano ją za czarownicę.

Sprawa trafiła do Military Religious Freedom Foundation (MRFF), gdyż Epes Dental Clinic jest placówką funkcjonującą w ramach Air Force. Prezes i założyciel stowarzyszenia Mikey Weinstein, zapowiada, iż przed sądem będzie się domagał przywrócenia Deborah Schoenfeld do pracy.

Major Joel Harper, reprezentujący Air Force, tak tłumaczy decyzję kierownictwa Epes Dental Clinic:

Pracownicy praktyki dentystycznej twierdzili, że zwolniona z pracy kobieta przyciągała złe duchy. W trakcie przerw w wykonywaniu obowiązków służbowych medytowała, słuchała hinduskiej muzyki, była wyznawcą hinduizmu. To nie podobało się jej współpracownikom, którzy uważają, że medytacje przyciągają złe duchy.

Pracodawca Deborah Schoenfeld pogrążył się jeszcze bardziej, gdy przyjmował na miejsce zwolnionej kobiety kolejną osobę. Wypowiedział on wówczas takie oto słowa: pożegnaliśmy diabła, witamy anioła.

Pracownicy Epes Dental Clinic ponoć mają się modlić za Deborah, aby ta w końcu odnalazła Jezusa.

Amerykańska armia będzie miała trudne zadanie, nie tylko aby tę konkretną sprawę załagodzić, ale aby zmienić sposób myślenia pracowników Epes Dental Clinic.

Więcej: rt.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH