• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Tak kocha tylko dentysta?

23-09-2012, 16:59
Czy dentysta z Kanady znajdzie swoją wybrankę?
Czy dentysta z Kanady znajdzie swoją wybrankę?
Kanadyjski stomatolog Sandy Croker wyruszył do Irlandii, aby odnaleźć kobietę, z którą rozmawiał przez 2 minuty 12 miesięcy wcześniej.

Dentysta nie zna jej imienia, nie wie gdzie mieszka, czy jest samotna lub czy ma męża. Wie tylko, że 180 sekund rozmowy w pubie z nieznajomą nie dawało mu spokoju przez cały rok.

Spotkanie miało miejsce w małej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Irlandii - Ennistymon, County Clare, 9 lipca 2011 roku. Croker odważył się podejść do dziewczyny (ok. 30 lat), skuszony sympatycznym kontaktem wzrokowym. Zapytał tylko o drogę w kierunku klifów i wpadł po uszy.

Na wyprawę w poszukiwaniu nieznajomej wyruszył, jak sam mówi, żeby przekonać się czy faktycznie była to miłość od pierwszego wrażenia. Na jej odnalezienie daje sobie miesiąc. Zamierza rozejrzeć się po okolicy i zamieścić ogłoszenie w miejscowej gazecie. Jego pech polega na tym, że nie jest pewien, czy dziewczyna też nie była w miasteczku tylko przejazdem oraz, że według jego opisu, wygląda jak połowa Irlandek.

Dentysta z Kanady z miejsca stał się bohaterem telewizji śniadaniowych w Kanadzie, USA i Irlandii. Być może popularność pomoże mu osiągnąć cel.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   miłość   Sandy Croker   Irlandia  

POLECAMY W SERWISACH