PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Sztuczna szczęka zakładnikiem małżeńskiej kłótni

js
04-02-2016, 08:21
Sztuczna szczęka zakładnikiem małżeńskiej kłótni Sztuczna szczęka zakładnikiem małżeńskiej kłótni (foto: pixabay)
Czy małżeństwa z wieloletnim stażem czasami się kłócą? Kłócą się i to nie tylko czasami. Natomiast zdecydowanie do wyjątkowych zdarzeń należała kłótnia małżeństwa z wieloletnim stażem, w której musiało dojść do odbicia sztucznej szczęki przez policyjny patrol.

Mrągowo. Na posterunek zatelefonował zdenerwowany mężczyzna, który niewyraźnie, wręcz bełkotliwie, tłumaczył, że żona wyrzuciła go z domu. Okazało się, iż mówił niewyraźnie nie z powodu swojego stanu, który bywa, że część małżonek skłania do kontrofensywy, realizowanej przy pomocy przysłowiowego wałka do ciasta. Mężczyzna (lat 68) zarzekał się, że mówił z niskim współczynnikiem dykcji tylko dlatego, że żona (lat 64) przed wyrzuceniem jego osoby na schody, pozbawiła go sztucznej szczęki.

Dzięki interwencji patrolu policyjnego, sztuczna szczęka wróciła do prawowitego właściciela. Ten jednak, po odzyskaniu imitacji naturalnych zębów, nie chciał wrócić do wybranki serca z lat młodości, która - w jego relacji - nieopacznie przekształciła się z pięknej dziewczyny w zrzędzącą starszą kobietę.

Po odzyskaniu sztucznej szczęki uradowany mężczyzna postanowił odzyskać także wolność, opuszczając na dłużej dotychczasowe miejsce zamieszkania i unosząc ze sobą rzecz najcenniejszą, jaką posiadał -  obstalowane niedawno temu zęby.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konflikty   sztuczna szczęka  

POLECAMY W SERWISACH