PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Szczoteczka za 12 tysięcy złotych. I to nie koniec wydatków

szaft
08-10-2014, 09:16
Szczoteczka za 12 tysięcy złotych. I to nie koniec wydatków Cztery kolory luksusowego szczotkowania zębów (fot. Reinast)
Nie ma badań udowadniających, że cena szczoteczki do zębów ma wpływ na skuteczność higieny jamy ustnej. Są jednak tacy, którzy takie teorie tworzą i tacy, którzy w nie wierzą. Inaczej na rynku nie promowana byłaby szczoteczka Reinast Luxury Toothbrush, którą wyceniono na 4200 dolarów USA.

Reinast Luxury Toothbrush za ponad 12 tys. złotych jest wykonana z tytanu, co sprawia, że szczoteczka jest wytrzymała i lekka. Główka szczoteczki pokryta jest antybakteryjną powłoką. Włosie? Wiadomo o nim niewiele jedynie, że należy je wymieniać co dwa miesiące. Oczywiście to również musi kosztować. Producent oferuje klientom trzy plany wymiany włosia - pięcioletni za 400 $, siedmioletni za 800 $ i jedenastoletni wart 1600 $.

Reinast Luxury Toothbrush oferowana jest w czterech kolorach, które z założenia świadczą o tym, że mówimy o luksusowym towarze - Titanium, Rose, Champagne, Matte-Black. Dostępna jest także wersja z brylantem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH