PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Studentka stomatologii w finale konkursu Miss Polonia

ms
13-11-2017, 11:20
Studentka stomatologii w finale konkursu Miss Polonia Magdalena Borkowska, studentka stomatologii
Magdalena Borkowska z Jugowic, studentka stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi będzie reprezentowała województwo dolnośląskie w finale konkursu Miss Polonia (26 listopada w Hotelu Narvil Conerence & Spa w Serocku).

Magdalena Borkowska studiuje z dala od rodzinnej miejscowości Jugowic, małej miejscowości w powiecie wałbrzyskim. Tutaj jednak wraca w każdej wolnej chwili, odpoczywa od obowiązków, spędza czas z rodziną. Odwiedza regularnie siłownię, aktywność fizyczna jest dla niej idealnym relaksem psychicznym.

Zainteresowania Miss Dolnego Śląska to kuchnia włoska oraz motoryzacja. Ta druga pasja trwa od lat, od pierwszego kibicowania na Rajdzie Polski, na który zabrała ją w dzieciństwie mama.

Studentka stomatologii twierdzi, że gdy zostanie Miss Polonia, to jako osoba publiczna mogłaby dotrzeć do większej liczby Polaków z zachętą, aby dbali o zdrowy uśmiech.

- Większość naszych rodaków nie zdaje sobie sprawy, jakie skutki w zdrowiu może przynieść zły stan jamy ustnej – twierdzi Magdalena Borkowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
studenci stomatologii   hobby  

POLECAMY W SERWISACH