PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Studentka stomatologii pozamiatała w The Voice of Poland

ms
02-10-2017, 09:06
Studentka stomatologii pozamiatała w The Voice of Poland Małgorzata Hodurek w The Voice of Poland
Jurorzy z The Voice of Poland usilnie zabiegali o względy Małgorzaty Hodurek, 21-letniej studentki stomatologii, która głosem i interpretacją utworu Hurt Christiny Aguilery zachwyciła całą piątkę oceniających występy uczestników popularnego konkursu.

Ostatecznie Małgorzata Hodurek na swojego opiekuna muzycznego wybrała Małgorzatę Sadowską, pomimo, że kilka chwil wcześniej klęczał przed nią Andrzej Piaseczny namawiając w ten sposób studentkę, aby ta zechciała dołączyć do jego grupy. Piasek, walcząc o debiutantkę, zaintonował też na jej cześć piosenkę Sex Bomb. 

Według Małgorzaty Hodurek, wbrew pozorom, muzyka ma dużo wspólnego z medycyną, istnieje wszak muzykoterapia, wiele mówi się o zwalczaniu bólu za pomocą muzyki.

- Chciałabym wpływać na uśmiech ludzi, mam nawet hasło na tę okazję „Tworzę piękny uśmiech, a potem sprawię, że będziesz go pokazywał”. Moim marzeniem jest, abym podczas pracy w  gabinecie stomatologicznym usłyszała w radiu jedną z moich piosenek. Czy tak będzie? Jako dentystka będę wypisywała recepty, ale recepty na sukces nie znam, mam nadzieję, że taką znajdę w tym programie – zwierza się Małgorzata Hodurek.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
hobby   studenci stomatologii  

POLECAMY W SERWISACH