PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Student stomatologii uderzył, czy brutalnie pobił

ms
15-11-2017, 09:35
Student stomatologii uderzył, czy brutalnie pobił Student stomatologii bezwzględnym bokserem?
Trenujący boks student stomatologii uderzył pięścią studenta medycyny IV roku Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Poszkodowany przebywa w szpitalu. Do redakcji infoDENT24.pl odezwali się znajomi pobitego (tak podpisali swój mail).

Boimy się że sprawca nie poniesie odpowiedzialności – piszą autorzy maila. W ich ocenie, student stomatologii był niezwykle agresywny. „Bił pięściami ofiarę, aż ta straciła przytomność”. Znajomi ofiary tak naświetlają sytuację „Okazuje się, że to nie pierwszy atak agresji studenta stomatologii. Chłopak już wcześniej miał używać przemocy wobec innych studentów”.

Z kolei z relacji Małgorzaty Samoń z Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ wynika, że podejrzanemu w sprawie, który po dwóch dniach ukrywania się, zgłosił się na policję, przedstawiono zarzut spowodowania obrażeń poprzez „uderzenie pięścią w twarz”. Nie ma zatem mowy o pobiciu.

Podejrzany przebywa na wolności, jest zobligowany do stawiania się raz w tygodniu w I komisariacie policji (dozór policyjny). Ma też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego na odległość poniżej 150 m.

Znajomi Daniela obawiają się, że agresywny student stomatologii nie poniesie konsekwencji swojego czynu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
UM Lublin   dentysta  

POLECAMY W SERWISACH