PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Student stomatologii laureatem konkursu National Geographic Polska

ms
10-10-2016, 08:40
Student stomatologii laureatem konkursu National Geographic Polska I miejsce w kategorii „Złap ten moment w Polsce” – „Koń i Człowiek”, Artur Wasilewski
Artur Wasilewski, student stomatologii Uniwersytetu Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach, za wykonane telefonem komórkowym, zdjęcie jeźdźca i konia na lotnisku w Aleksandrowicach - został laureatem Wielkiego Konkursu Fotograficznego miesięcznika National Geographic Polska w kategorii "Złap ten moment w Polsce".

Zdjęcie zostało wykonane na lotnisku w Bielsku-Białej. Przedstawia amazonkę podczas nauki jazdy konnej. Obok tego lotniska znajduje się stadnina, w związku z tym bardzo często można spotkać tam osoby uczące się jeździć konno.

Arturowi Wasilewskiemu studia stomatologiczne nie wypełniają całego życia. Amatorsko zajmuje się fotografią, lubi taniec i teatr. Ma w dorobku m.in. epizod w spektaklu "Moje drzewko pomarańczowe”, wystawianym na deskach Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Laureat tak mówi o swoim hobby: moje ulubione kategorie to krajobraz, zwierzęta, ludzie. Aparat zabieram ze sobą na każdy wyjazd. Zajmuję się również fotografią sportów ekstremalnych.

Jeszcze raz okazało się, że wśród dentystów jest wiele osób o nietuzinkowych osobowościach. Gratulujemy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
hobby   konkursy  

POLECAMY W SERWISACH