PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Straciła majątek, pracę i zdrowie, bo poszła do dentysty

ms
12-11-2016, 10:54
Straciła majątek, pracę i zdrowie, bo poszła do dentysty Straciła zęby, pieniądze i zdrowie
Silny wiatr, wyrwał z rąk Kim Atkinson drzwi samochodu, a te z impetem uderzyły ją w twarz. Straciła kilka zębów, a później pieniądze, pracę i zdrowie.

Kobieta zdecydowała się na usługi Dana Stocksa. Dentysta przedstawił jej plan leczenia, który zakładał m.in. wstawienie implantów. W połowie leczenia pacjentka poinformowana została, że Dan Stocks nie będzie mógł dokończyć rozpoczętej pracy, z przyczyn od niego niezależnych.

Z prasy Kim Atkinson dowiedziała się, że jej dentysta został zawieszony w wykonywaniu obowiązków zawodowych, bo ciąży na nim osiem zarzutów nagrywania na telefon komórkowy pacjentek w łazience kliniki Stocks' Always Smiling w Newscastle.

Dwunastu dentystów odmówiło dokończenia rozpoczętej roboty. Wszyscy twierdzili, że nie wiedzą co mogliby zrobić, tym bardziej, że materiały użyte przez Dana Stocksa były podłej jakości. Nie było szans, aby wstawione implanty się utrzymały także dlatego, iż tkanka kostna w tym miejscu była za słaba.

Kim Atkinson znalazła w końcu odważnego. Przeszła kilkanaście zabiegów. Ma wstawione zęby, ale nie ma pracy. Okazało się bowiem, że na skutek uszkodzenia nerwów straciła powonienie i czucie smaku. Kobieta była szefem kuchni.

Za restytucję uzębienia Kim Atkinson musiała zapłacić 40 tys. funtów. Wydała wszystkie oszczędności, a i tak ma jeszcze dług w wysokości 4 tys. funtów.

Ubezpieczyciel nie chce słyszeć o zwrocie wydatkowanych kwot. W sądzie trzeba ustalić bowiem kto i za co odpowiada, a rozprawa wiązać się będzie z kolejnymi kosztami.

Wiatr diametralnie zmienił życie Kim Atkinson, straciła zdrowie, pracę i pieniądze.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
błąd dentysty  

POLECAMY W SERWISACH