PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Stomatologia kotwicą dla Julii Bijoch

ms
28-08-2017, 10:23
Stomatologia kotwicą dla Julii Bijoch Julia Bijoch lekarzem dentystą (źródło: FB)
Julia Bijoch, uczestniczka drugiej edycji „Azja Express" pogodziła międzynarodową karierę w modelingu komercyjnym ze studiami stomatologicznymi, niedawno je skończyła.

Tak mówiła o swoich studiach na Śląskim Uniwersytecie Medycznym: nie mogę powiedzieć, że stomatologia to dodatek do mody. Stomatologia zawładnęła całym moim życiem, bo były to bardzo wymagające studia. Pogodziłam jedno z drugim i poszło to mi bardzo dobrze.

Wychodzę z założenia, że świat mody jest bardzo niestabilny i bardzo trudno dostać się na sam szczyt. Trudno jest się tam utrzymać, za to bardzo łatwo z niego spaść z hukiem. Dlatego uważam, że ważne, aby mieć w życiu stabilny punkt, kotwicę i dla mnie to jest stomatologia.

Kiedy dostałam się na stomatologię stwierdziłam, że to może być całkiem ciekawy nowy etap mojego życia, choć nie ukrywam, że bardzo się bałam, ponieważ nie pochodzę z rodziny z lekarskimi tradycjami i nie wiedziałam co mnie czeka.

Postanowiłam jednak zaryzykować, bo lubię stawiać sobie nowe wyzwania. Efekt jest taki, że zajmować się tematyką zębów, która bardzo mnie interesuje i ma dużo wspólnego z modą.

Czasy się tak bardzo zmieniły, że stomatologia nabrała wymiaru estetyczno – modowego. Teraz ludzie nie chodzą do dentysty tylko wtedy, gdy boli ich ząb, ale zwracają uwagę na aspekt estetyczny. Myślę nawet nad tym, by w przyszłości połączyć jedno z drugim i nastawić się na branżę stomatologii estetycznej.

Julia jest straszą siostrą utytułowanej modelki Zuzanny Bijoch.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH