PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Stomatolog Roku 2015 w regionie Radomskim

js
22-02-2016, 08:04
Stomatolog Roku 2015 w regionie Radomskim Justyna Zajączkowska podczas gali wręczenia nagród
Mieszkańcy Radomia i okolic, za pośrednictwem redakcji "Echa Dnia" wybrali Lekarza Roku 2015. W klasyfikacji generalnej plebiscytu piąte miejsce i jednocześnie najwyższe spośród stomatologów  zajęła Justyna Zajączkowska.

Justyna Zajączkowska, stomatolog i specjalista medycyny estetycznej jest ceniona za profesjonalizm i podejście do pacjenta. Przyjmuje w gabinecie przy ulicy Iłżeckiej w Szydłowcu. Dentystka wyróżniona została również w powiecie szydłowieckim.

W powiecie białobrzeskim prym wiodła Jadwiga Szymczyk – Letniowska, stomatolog, która pracuje w Białobrzegach i Starej Błotnicy. Pochodzi z Warszawy, tam ukończyła WUM. Zaraz po studiach trafiła do Starej Błotnicy, po latach przeprowadziła się zaś do Białobrzegów. Tu otworzyła drugi gabinet, w którym zyskała wdzięcznych pacjentów. Doceniona jest za świetny kontakt z pacjentami.

W powiecie przysuskim tytuł Lekarza Roku 2015 otrzymała Małgorzata Gajos, lekarz stomatolog, która prowadzi gabinet przy ul. Grodzkiej w Przysusze. Wszystkie usługi stomatologiczne, jak również protetyczne realizowane są przez lekarkę rzetelnie i z troską o komfort pacjenta.
W powiecie zwoleńskim wyróżniona została Ewa Wrochna, stomatolog chirurg, która prowadzi gabinet w Zwoleniu.

Wyróżnionym Paniom gratulujemy.

Czytaj więcej: echodnia.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
konkursy   najlepszy dentysta   nagrody  

POLECAMY W SERWISACH