• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Sposób na zwabienie pacjenta

kan
11-03-2017, 11:19
Sposób na zwabienie pacjenta Centrum Medyczne w galerii handlowej Magnolia Park prowadzi akcję profilaktyczną (fot. Googlemaps)
Pomysł, jak przyciągnąć do gabinetu nowych pacjentów, można zapożyczyć od Centrum Medycznego Magnolia Park we Wrocławiu. W najbliższy weekend  (11-12 marca) wszyscy chętni, niezależnie od wieku, mogą w nim zrobić nieodpłatnie przegląd uzębienia.

Dyrekcja centrum handlowego Magnolia Park świadomie uczestniczy w akcjach profilaktycznych. Jak powiedział Gazecie Wrocławskiej Tomasz Waszkiewicz, dyrektor centrum, to nie pierwsza akcja profilaktyczna, w której ta galeria handlowa bierze udział.  Wcześniej klienci mogli wykonać bezpłatne badania USG, skorzystać z konsultacji dermokosmetycznej i dietetycznej.

Ważne, by ludzie przyswoili sobie zdrowe nawyki i dorośli kontrolowali zęby przynajmniej raz na pół roku. Oczywiście częstsze wizyty zaleca się kobietom w ciąży, cukrzykom oraz palaczom, gdyż znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka występowania chorób dziąseł i zębów. Natomiast dzieci powinny przechodzić przegląd przynajmniej raz na trzy miesiące. Ich zęby są bardziej narażone na rozwój próchnicy, mówiła Gazecie Wrocławskiej Marta Greczner, stomatolog w Centrum Medycznym Magnolia Park.

Więcej: gazetawroclawska.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   profilaktyka próchnicy  

POLECAMY W SERWISACH