• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Skandal: liderka ruchu zawodowego Norwegii leczy zęby na Węgrzech

ms
25-03-2015, 14:30
Skandal: liderka ruchu zawodowego Norwegii leczy zęby na Węgrzech Turystyka dentystyczna (foto: sxc.hu)
Gerd Kristiansen, przewodnicząca Norweskiej Konfederacji Związków Zawodowych jest pełna hipokryzji, bo zamiast leczyć uzębienie w ojczyźnie, wspierać rodzimych stomatologów, wybrała tańszą opcję na Węgrzech.

Za taką postawę Gerd Kristiansen - krytykują zwłaszcza przedstawiciele Tannlegeforeningen - związku zawodowego stomatologów. - Kiedy osoby piastujące stanowiska liderów nie wspierają gospodarki państwowej to zdecydowanie negatywny sygnał dla wszystkich - oświadczył rzecznik prasowy Tannlegeforeningen.

Gerd Kristiansen szczerze opowiedziała publiczne o swoich problemach ze zdrowiem. Otóż wieloletnie uzależnienie od papierosów spowodowało u działaczki związkowej zapalenie przyzębia. Liderka ruchu związkowego nie bardzo orientowała się ile za leczenie górnej szczęki musiałaby zapłacić w Norwegii, ale oszacowała wydatki na ok. 250 tys. koron. Tymczasem zadowolona z podjętych decyzji działaczka związkowa poinformowała, że za granicą za leczenie zapłaciła zaledwie równowartość 100 tys. koron.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH