PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Sierpień miesiącem implantu

en
01-08-2016, 10:46
Sierpień miesiącem implantu Dobry pomysł na propagowanie leczenia - miesiąc implantu dentystycznego
W USA sierpień to miesiąc implantu dentystycznego. Ponad 120 mln Amerykanów nie ma co najmniej jednego zęba,  blisko 36 mln nie ma w ogóle zębów w szczęce lub żuchwie (dane Centers for Disease Control and Prevention). A to oznacza, że amerykańskim dentystom nie brakuje powodów, by świętować w sierpniu!

American Academy of Implant Dentistry (AAID) rozpoczyna akcję informacyjną dla pacjentów potrzebujących implantów na temat różnych opcji leczenia.

Biorą w niej udział członkowie organizacji, wśród których są specjaliści zajmujący się chirurgią i odtwarzaniem zębów lub obydwoma procedurami.  Dentyści będą gospodarzami różnych wydarzeń w lokalnych społecznościach, organizowanych w sierpniu dla pacjentów zainteresowanych uzupełnieniem uzębienia.

AAID przygotowała materiały informacyjne dla dentystów, którzy chcą wziąć aktywny udział w miesiącu implantu i edukować pacjentów. Są wśród nich m.in. gotowe ogłoszenie do zamieszczenia w lokalnej prasie, baner do wykorzystania na stronie gabinetu i w newsletterze, animowany film edukacyjny, plakaty reklamowe, krzyżówki i puzzle dla pacjentów.

Więcej: dentistrytoday.com

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
implantologia  

POLECAMY W SERWISACH