• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Ruszył opolski Hipokrates

ws
02-09-2015, 09:27
Ruszył opolski Hipokrates Rusz opolski Hipokrates (foto: pixabay)
Co roku kapituła plebiscytu przyznaje szczególnie cenionemu lekarzowi dentyście honorową statuetkę „Opolski Hipokrates”. Tak będzie i w 2015 r.

Czytelnicy Nowej Trybuny Opolskiej będą mogli zgłosić i zagłosować na swoich kandydatów w kategoriach najpopularniejszy: lekarz stomatolog,  lekarz, pielęgniarka i położna, fizjoterapeuta, ratownik medyczny, placówka medyczna oraz najpopularniejszy farmaceuta. Ta ostatnia kategoria to nowość.

Głosowanie będzie się odbywać: za pośrednictwem SMS-ów (jeden SMS to 10 głosów, można wysyłać dowolną ich liczbę w ciągu dnia), poprzez stronę internetową (www.nto.pl) i aplikację na Facebooku. Na głosy organizatorzy konkursu czekają do 2 października do godz. 23:59.

W tym roku powrócono do głosowania za pośrednictwem kuponów drukowanych w „Nowej Trybunie Opolskiej”. Za pomocą kuponów głosy można oddawać także do 2 października. Ich przyjmowanie zakończy się o godz. 16.00.

Z kolei kandydatów można zgłaszać drogą mailową na adres hipokrates@nto.pl lub drogą pocztową na kuponach. Jedno zgłoszenie na kuponie będzie liczone jako 1 głos. Zgłoszenia są przyjmowane do 25 września.

Więcej: nto.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Hipokrates 2015   konkursy   plebiscyty  

POLECAMY W SERWISACH