PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Robi darmowe protezy w godzinę

smn
10-04-2017, 12:37
Robi darmowe protezy w godzinę Stephen Alouf przy pracy
Setki ludzi stało w kolejce, czekając na bezpłatne leczenie stomatologiczne. Dwudniową akcję Mission of Mercy przeprowadzono w Fonner Park w stanie Wirginia w USA. Pacjenci wychodzili nawet z nowymi protezami.

Dentyści wolontariusze przyjmowali w dużym budynku Pinnacle Bank Expo, który na dwa dni zmienił się klinikę stomatologiczną mieszczącą 100 unitów.

Obsługiwany był każdy, kto się pojawił w klinice. Leczenie polegało najczęściej na robieniu wypełnień, leczeniu kanałowym i ekstrakcjach. Ci pacjenci, którzy zapisali się z wyprzedzeniem, otrzymali nieodpłatnie nowe protezy.

Stephen Alouf z Roanoke z myślą o takich akcjach charytatywnych opracował metodę dopasowywania plastikowych protez w niespełna godzinę.  Jak sam przyznaje, dzięki nowej technologii obsługuje w weekend wraz z zespołem nie dwunastu pacjentów, a blisko stu.

- Stomatologia to dla mnie świetny zawód. Wykonuję go od 15 lat i mam nadzieję jeszcze na wiele lat pracy. Czuję, że jestem coś dłużny społeczeństwu  i dlatego biorę  udział w akcjach Mission of Mercy – przyznał Stephen Alouf.

 Więcej: nbcneb.com

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
protetyka stomatologiczna   dentysta  

POLECAMY W SERWISACH