• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Rihanna chodzi do dentysty!

js
12-01-2016, 12:12
Rihanna chodzi do dentysty! Rihanna w drodze do dentysty
Świat oszalał. Rihanna została przyłapana na wędrówce do gabinetu dentystycznego w Nowym Jorku!. Z tego epizodu z życia gwiazdy zrobiono wydarzenie medialne.

Mało jest lekarzy dentystów leczących celebrytów, których każdy krok jest śledzony przez paparazzi. Taką sytuację można wykorzystać w celu zwiększenia liczby pacjentów. Wiele osób, zapłaciłoby niemałe pieniądze, aby usiąść na fotelu dentystycznym, na którym przebywała chociażby przez kilkanaście minut sama Rihanna.

Oczywiście to kiepski pomysł, bo tam gdzie dbają o swoje zęby gwiazdy światowego formatu, ostatnią rzeczą są tanie zabiegi, służące zwiększeniu portfela pacjentów. Wręcz przeciwnie, takie gabinety muszą starannie dbać o prywatność leczonych osób.

Trudno w to uwierzyć, ale po kilku zdjęciach, zrobionych Rihannie podczas krótkiej podróży do dentysty, niemałe pieniądze zarobili sprzedawcy ubrań, które miała wówczas na sobie piosenkarka.

Granatowe, wełniane płaszcze Millinsky & Vetements, po 2,38 tys. USD sztuka, na pniu zostały wysprzedane. Podobnie znikły ze sklepów czapki tej samej marki z napisem „I came to break hearts”. O to było nietrudno, wszak do najdroższych nie należały (50 USD). Podobną sławę zyskały szpilki (obcas 10 cm), w których Rihanna przemierzała krótką drogę do dentysty. Produkt Gianvito Rossi kosztuje zaledwie 670 USD.

Drobiazgowe sprawozdanie z podróży do dentysty nie zawiera informacji jakie materiały zastosował dentysta w leczeniu Rihanny. Producent powinien żałować, gdyż pewne zostałyby wykupione na pniu.

Więcej: rihannaoverdose.com

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
zarządzanie gabinetem   promocja gabinetu   celebryci   Rihanna  

POLECAMY W SERWISACH