PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Regionalne Centrum Stomatologii myśli o … Gwiazdce

ms
04-08-2017, 12:19
Regionalne Centrum Stomatologii myśli o … Gwiazdce Regionalne Centrum Stomatologii myśli o podarkach pod choinkę (foto: pixabay)
Żar się z nieba leje, zdaniem lekarzy i asystentów z Regionalnego Centrum Stomatologii – to dobra pora, aby pomyśleć  o podarkach ... pod choinkę.

Lekarze i asystenci z Regionalnego Centrum Stomatologii rozpoczęli przygotowania do przedświątecznej akcji charytatywnej "Z uśmiechem na święta". Chociaż czasu do grudnia jest jeszcze sporo, to do zrobienia mają naprawdę dużo. Możesz im w tym pomóc!

Jak pisze portal dziendobrytorun.pl, inicjatorką akcji charytatywnej jest Anna Maria Oleksiejuk. Podobna inicjatywa została zrealizowana w grudniu 2016 r. Mali pacjenci Szpitala Dziecięcego w Toruniu, otrzymali przed Gwiazdką paczki z prezentami (szczoteczki i pasty do zębów, maskotki oraz zabawki).

W tym roku lekarze planują po raz kolejny obdarować najmłodszych, a przy okazji przypominać, jak ważna jest odpowiednia higiena jamy ustnej.

- Zrezygnowaliśmy z wkładania do paczek słodyczy, bo chcemy promować nawyki dobre dla zębów, wyjątek zrobiliśmy jedynie dla bezcukrowych lizaków i miętowych gum do żucia – wyjaśnia Anna Maria Oleksiejuk, inicjatorka akcji.

Animatorzy przedsięwzięcia czekają na sponsorów i partnerów. - Chcemy, aby w paczkach znalazły się książeczki, zabawki i małe maskotki – zdradza Anna Maria Oleksiejuk.

Jak można pomóc organizatorom? Wystarczy telefonicznie zawiadomić ich o chęci przekazania zabawek czy książek na grudniową akcję.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają pod numerami telefonu: 609 443 567, 505 235 483 i 605-938-925.

Więcej: ddtorun.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
akcja charytatywna  

POLECAMY W SERWISACH