PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Radomskie: dentystka wśród najpopularniejszych lekarzy

echodnia.eu/szaft
23-02-2015, 09:15
Radomskie: dentystka wśród najpopularniejszych lekarzy Lek. dent. Justyna Zajączkowska wśród najpopularniejszych lekarzy w woj. radomskim (fot. Fotolia/PTWP)
Lek. dent. Justyna Zajączkowska z Szydłowca znalazła się w Złotej Dziesiątce najpopularniejszych medyków regionu radomskiego. Plebiscyt Lekarz Roku 2014 wygrał chirurg.

IX edycję plebiscytu Lekarz Roku zorganizowało jak zwykle „Echo Dnia". W konkursie rywalizują lekarze, bez względu na specjalizację. Czytelnicy wybierają najpopularniejszego medyka z Radomia oraz powiatów radomskich.

W tym roku czytelnicy na swoich faworytów oddali ponad 31 tys. głosów. Lek. dent. Justyna Zajączkowska z Szydłowca (otrzymała 1500 głosów), jest jedynym stomatologiem, który znalazł się w tzw. Złotej Dziesiątce plebiscytu (6. miejsce). Dentystka nie miała natomiast sobie równych w rywalizacji w powiecie szydłowieckim (rywalizowała nie tylko z dentystami). Zresztą tak samo jak w dwóch ubiegłych latach. 

Lek. dent. Justyna Zajączkowska od kilku lat prowadzi w Szydłowcu indywidualną praktykę lekarsko - dentystyczną Estedent - Stomatologia i Medycyna Estetyczna. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończyła również Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. 

Warto również odnotować, że najpopularniejszym lekarzem w powiecie białobrzeskim została lek. dent. Jadwiga Szymczyk-Letniowska. 

Źródło: echodnia.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH