• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

PTSS Warszawa zbiera pluszaki i uczy myć zęby

ms
04-12-2015, 10:50
PTSS Warszawa zbiera pluszaki i uczy myć zęby Pluszaki dla dzieci (foto: pixabay)
Międzynarodowej Konferencji z serii LET'S DENS 4 - pod tytułem "BREAK DENS nie tylko o zębach..." towarzyszyć ma akcja charytatywna, której celem jest nauczenie dzieci dbałości o higienę jamy ustnej.

Uczestnicy Konferencji (o której informujemy tutaj), ale nie tylko oni, proszeni są o zabranie ze sobą pluszaka. Dlaczego?

Podczas piątkowej imprezy integracyjnej (11 grudnia) dla uczestników konferencji "Christmas Party" w Klubokawiarni Medyka (Warszawa) odbędzie się charytatywna zbiórka prezentów dla dzieci z domów dziecka.

Organizatorzy przedsięwzięcia zwracają się do chętnych, aby ci przynieśli drobne upominki (może to być pluszak, zabawka, słodycze), które zostaną przekazane dzieciom z domów dziecka podczas akcji profilaktycznej warszawskiego oddziału PTSS. Głównym celem akcji nie jest jednak rozdawanie prezentów, studenci będą badać i edukować dzieci jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.

Jedyną wątpliwość budzi fakt, że dzieci mają być obdarowane m.in. słodyczami, które – jak wiadomo – przysparzają najmłodszym problemów z zębami, a stomatologom pracy.

Oficjalna strona Konferencji - letsdens.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH