PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Promocja kliniki dentystycznej w przedszkolu

en
12-02-2017, 13:49
Promocja kliniki dentystycznej w przedszkolu Przedszkole ramię w ramię z gabinetem dentystycznym w walce z próchnicą (fot. pixabay)
Warszawskie niepubliczne przedszkole Mały Podróżnik i Klinika Dentystyczna Impressio-Med wspólnie walczą z próchnicą zębów u najmłodszych.

W klinice przyjmuje doświadczony specjalista, stomatolog dziecięcy Ewa Sabiniewicz-Rokicka, więc trudno o lepszą opiekę nad dziećmi z Małego Podróżnika. Rodzice, którzy będą przyprowadzać swoje pociechy, otrzymają w gabinecie bonus w postaci 10 proc. rabatu na leczenie. Przedszkolaki zaś dostają w prezencie zabieg fluoryzacji podczas pierwszej wizyty.

Cały personel kliniki perfekcyjnie wprowadził w życie kilka zasad, od których zależy jakość relacji z małymi pacjentami i ich rodzicami. Nawiązuje z dzieckiem motywujący przyjacielski kontakt, współpracuje z pacjentem i jego rodzicami, uczy całą rodzinę prawidłowego dbania o jamę ustną, a także zachęca do dbania o właściwą dietę i oczywiście do regularnych wizyt w gabinecie stomatologa.  

 Więcej: impressiomed.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH