PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Powrót króla od wybielania zębów

js
01-12-2015, 11:12
Powrót króla od wybielania zębów Piotr Kaszubski z nowym przyjacielem
Piotr Kaszubski nie daje o sobie zapomnieć, z wiarą w lepszą sprawę próbuje przekonać prokuraturę, że jest niewinny. Na wszelki wypadek ukrywa się przed, poszukującą go listem gończym, policją - unikając w ten sposób aresztowania.

Młodzieniec, którego sylwetka z pewnością jest ciekawym materiałem dla psychologów. Odtrąbił swój nowy sukces. W tym momencie życia „najmłodszego polskiego biznesmena" osiągnięciem jest rozmowa telefoniczna z prokuratorem. Po czterech miesiącach prokuratorowi udało się odsłuchać nagranie telefoniczne rozmowy z jednym z wojewódzkich Rzeczników Praw Konsumenta. Ponoć zapewnia on Piotra Kaszubskiego, że „list gończy wydano bezpodstawnie, a Sąd zastosował tymczasowy areszt bez zapoznania się z materiałem dowodowym”.

Z tego zdarzenia Piotr Kaszubski wywodzi mniemanie, że w perspektywie trzech tygodni umorzone zostanie wobec niego śledztwo obejmujące jeden z zarzutów (oszustwo).

Król od wybielania zębów zapewnia, że w Stanach Zjednoczonych wyśmiano by poszukiwania młodzieńca, który wprowadził do obrotu skuteczną pastę do zębów, zwłaszcza że 30 tys. ludzi poleca ją na Facebooku i nikomu pasta ta nie zaszkodziła.

- Czy jestem winny wprowadzenia produktu wybielającego zęby z „amerykańskim", skutecznym stężeniem?  Tysiące osób sprzedaje wybielacze do zębów na allegro z „amerykańskim" stężeniem, ale tylko Piotr Kaszubski ma problemy. Pytam dlaczego? Dlatego bo jestem popularny? Jest to akt niesprawiedliwości - żali się „król" od wybielania zębów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
wybielanie zębów   WhiteTime   Piotr Kaszubski  

POLECAMY W SERWISACH