PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Poważany dentysta, mąż, ojciec i jego ponury sekret

en
07-11-2016, 12:11
Poważany dentysta, mąż, ojciec i jego ponury sekret W drodze do pracy odwiedził prostytutkę i dźgnął ją nożem (fot. pixabay)
David William Gary właściciel praktyki dentystycznej w Sevierville postawiony przed sądem za usiłowanie morderstwa i zgwałcenie  prostytutki.

Na co dzień przykładny mąż i ojciec, poważany dentysta, Gary płacił prostytutkom za wyuzdany seks. Jego mroczna tajemnica wyszła na jaw w dramatycznych okolicznościach, gdy Gary zranił nożem prostytutkę na parkingu przed motelem w East Knoxville, a sam zaczął uciekać.

Jak ustalił sąd, David Gary był uzależniony od perwersyjnego seksu. Stał się stałym klientem prostytutki, która miała siostrę bliźniaczkę. Feralnego dnia w trakcie drogi do pracy zboczył do East Knoxville.

Dziewczyna, którą tego dnia spotkał, była tą z sióstr, która  wielu zasad nie miała poza jedną, nigdy nie uprawiała seksu z klientami w sposób, jakiego domagał się Gary. I choć przyjęła zapłatę, nie godziła się na warunki dentysty.

Została zgwałcona przez Garego a następnie groźnie zraniona nożem na parkingu samochodowym. To wersja oskarżyciela, podczas gdy obrońca dentysty twierdził w sądzie, że jedynym punktem spornym między mężczyzną a prostytutką była zbyt niska według niej zapłata za seksualną usługę.  

Więcej: knoxnews.com

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   sąd  

POLECAMY W SERWISACH