PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Poseł dentysta nadal będzie aktywny w zawodzie

ws
02-12-2015, 12:20
Poseł dentysta nadal będzie aktywny w zawodzie Poseł dentysta Radosław Lubczyk przy pracy (foto: Lubczyk Dent)
Poseł Radosław Lubczyk z Nowoczesnej Ryszarda Petru nie jest posłem zawodowym, nie pobiera wynagrodzenia i nadal zamierza pracować jako stomatolog.

Radosław Lubczyk otwiera właśnie biura poselskie w Szczecinku i w Koszalinie.

– W Szczecinku biuro mieści się przy placu Wolności 6, pokój 14 na drugim piętrze. Ma być czynne codziennie od godziny 13 do 18.

- Zwykle będzie tu przyjmował mój asystent, będą także dyżury prawnika, który udzieli bezpłatnych porad. Mnie będzie można spotkać w dni, gdy nie ma posiedzeń plenarnych Sejmu. Postaram się być tu jak najczęściej, ale może się zdarzyć, że częściej będzie mnie można spotkać w gabinecie dentystycznym – mówi Radosław Lubczyk.

Więcej: www.gk24.pl

- Polityka to dla mnie zupełna nowość, ale widzę konieczność wprowadzenia wielu zmian - mówił dla Radia Koszalin poseł elekt.

Aktywność poselska dentysty ma się koncentrować na przywróceniu normalnej piramidy zdrowia, jaka powinna funkcjonować w Polsce, czyli najpierw profilaktyka, a później leczenie szpitalne. Chciałby zająć się również sprawami MON.

Radosław Lubczyk ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu. W jednostce wojskowej pełnił funkcje kierownicze oraz dowódcy kompanii.

Po powrocie do Szczecinka w 2010 r. otworzył prywatny gabinet stomatologiczny. Stworzył nowe miejsca pracy i rozpoczął proces podnoszenia jakości badań diagnostycznych oraz leczenia stomatologicznego w Szczecinku i okolicy.

Od 2012 r. prowadzi również gabinet w Świdwinie. Od 2014 r. jest prezesem Klubu Sportowego „Wielim” Szczecinek.

Inicjator powstania szczecineckiego oddziału Północno - Zachodniej Izby Gospodarczej. Bezpartyjny. Prywatnie spełniony mąż i ojciec trójki dzieci. Oprócz piłki nożnej i tenisa stołowego, jego hobby to narciarstwo.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
poseł   praktyki stomatologiczne   Radosław Lubczyk  

POLECAMY W SERWISACH