PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Poradnik stomatologiczny bestsellerem brytyjskiego Amazona!

kan
31-08-2017, 08:03
Poradnik stomatologiczny bestsellerem brytyjskiego Amazona! Jak i u kogo się leczyć, doradzają Brytyjczykom autorzy poradnika stomatologicznego (fot. pixabay)
Napisana przez kilku brytyjskich dentystów książka, pod chwytliwym tytułem "Powód do uśmiechu" (ang. A Reason to Smile), ma pomagać pacjentom zrozumieć różne aspekty dbania o zdrowie jamy ustnej, ze szczególnym naciskiem na estetykę uzębienia. To najlepiej sprzedająca się pozycja na rynku brytyjskim, według danych Amazon UK!

Książka - poradnik stomatologiczny - to także obiektywna dawka informacji na temat możliwości stomatologii estetycznej, prezentowanych przez ekspertów tej dziedziny. Doradzają na co zwracać uwagę przy wyborze dentysty, ale także jak zapobiegać problemom i chorobom. Uczą jak rozpoznawać problemy i jak najlepiej dbać o zdrowie jamy ustnej.

To także zrozumiały przewodnik po zabiegach stomatologii estetycznej, opisuje najczęściej stosowane zabiegi - wybielanie zębów, usuwanie wad zgryzu, implanty, licówki, mosty, protezy. Czytelnik znajdzie także przystępny opis dotyczący różnych typów znieczuleń oraz dawkę wiedzy z periodontologii i stomatologii dziecięcej.

Książka ukazała się w czerwcu, ale sprzedaje się doskonale. - Naszym celem była pomoc pacjentom w zrozumieniu różnych możliwości opieki stomatologicznej, by potrafili właściwie wybierać, skomentował rynkowy sukces tej publikacji jeden z jego autorów Alan Grodin.

Więcej: dentistry.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH