• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Polski implantolog współpracuje z Discovery Channel

radiogdańsk.pl/szaft
18-03-2015, 13:35
Polski implantolog współpracuje z Discovery Channel Zdjęcia Krzysztofa i Adriany Chmielewskich można zobaczyć na stronie www.adakris.smugmug.com
Krzysztof Chmielewski, doświadczony implantolog, założyciel Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE wykonuje podwodne zdjęcia i filmy dla stacji Discovery Channel.

Dentysta, fotograf, filmowiec - wszystkie te określenia pasują do Krzysztofa Chmielewskiego. Wraz z żoną Adrianą (jest radiologiem) biorą udział w projektach z zakresu produkcji podwodnych i przyrodniczych. Małżeństwo współpracuje m.in. w realizacjach dla stacji Discovery Channel.
Do współpracy zaprosił ich Dariusz Sepioło, jeden z najlepszych fotografów podwodnych, prywatnie przyjaciel małżeństwa stomatologów.

- To efekt wieloletniej pasji, która zaczęła się od fotografii podwodnej, a teraz skupia się głównie na produkcji filmowej - mówił Krzysztof Chmielewski w Radiu Gdańsk.

Zdjęcia i filmy robili już na całym świecie m.in. w: Egipcie, Papui Nowej Gwinei, Gwadelupie czy na Alasce i Galapagos. Fotografują podwodną przyrodę oraz zwierzęta.

- Śmiejemy się, że żona jest dyrektorem artystycznym projektów, a ja dyrektorem technicznym - mówi stomatolog.

Na co dzień razem pracują w gdańskiej Klinice Stomatologii Estetycznej i Implantologii SmileClinic.

Więcej: radiogdansk.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH