PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Polka najbardziej wrażliwą dentystką Dublina

ms
13-01-2015, 11:48
Polka najbardziej wrażliwą dentystką Dublina Anna Zwolińska Artmedica
Anna Zwolińska, od dwóch lat prowadząca w centrum Dublina prywatną praktykę dentystyczną Artmedica, zwyciężyła w konkursie Sensodyne Sensitive Dentist of the Year 2014.

Organizatorzy konkursu wybierają spośród nominowanych przez pacjentów dentystów - tych, którzy w szczególny sposób interesują się losem leczonych osób. Annę Zwolińską do nagrody Sensodyne Sensitive Dentist of the Year 2014 zgłosił wdowiec Brendan Fox. Jego żona przez 16 miesięcy ciężko chorowała. Na jej leczenie Fox wydał wszystkie oszczędności. Nie miał pieniędzy, aby zapłacić za zamówioną u Anny Zwolińskiej protezę. Dentystka, znając trudną sytuację materialną pacjenta, sprezentowała mu protezę. Ten gest docenił Brendan Fox nominując Annę Zwolińską w konkursie na najbardziej wrażliwego dentystę.

Laureatka odebrała statuetkę za zajęcie pierwszego miejsca w plebiscycie podczas gali w Royal Hospital, Kilmainham w Dublinie.
Anna Zwolińska ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 2007 r. Po kilku latach wyjechała do Irlandii. Tam pracowała w Medicus (Dublin 7) oraz w KBM (Tallaght).

15 grudnia 2012 r. Anna Zwolińska uruchomiła własną praktykę dentystyczną ArtMedica (Smithfield, Dublin 7).
Prywatnie dentystka interesuje się podróżami i fotografią.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Anna Zwolińska   hobby   plebiscyty   konkursy   najlepszy dentysta  

POLECAMY W SERWISACH