PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Po masażu stóp u dentysty...powikłania

smn
11-04-2018, 09:21
Po masażu stóp u dentysty...powikłania Czyropień zęba może być skutkiem niezmienionych rękawiczek po masażu stóp? (fot. pixabay)
Kobieta złożyła skargę w lokalnej izbie lekarskiej, ponieważ dentysta zrobił jej masaż stóp i zaproponował kieliszek wina.

Zdarzenie miało miejsce podczas umówionej wizyty stomatologicznej w klinice Smiles at Julington Creek na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych. Pacjentka Stacey Wellington była tak zdziwiona uprzejmością dentysty, który zrobił jej masaż stóp i chciał jeszcze poczęstować kieliszkiem czerwonego wina, że aż wysłała sms z tą wiadomością do swojego męża.

Ten zareagował natychmiast odpisując: to nie jest gabinet stomatologiczny!

Na reakcję męża kobieta nie zareagowała i poddała się zabiegowi stomatologicznemu, przeprowadzonemu przez dentystę - masażystę. 

Kobieta po wizycie zaczęła odczuwać ból leczonego zęba, więc zgłosiła się do najbliższego szpitala, gdzie zdiagnozowano ropień.

Pacjentka złożyła skargę do lokalnej izby lekarskiej, w jej opinii winę za jej cierpienia ponosi dentysta, ponieważ po wykonaniu masażu stóp nie zmienił rękawiczek jednorazowych i rozpoczął leczenie zęba.  

Więcej: fox25boston.com

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
powikłania   ból zęba   dentysta  

POLECAMY W SERWISACH