• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Piotr Kaszubski na liście gończym - blondynem

js
17-11-2015, 12:10
Piotr Kaszubski na liście gończym - blondynem Piotr Kaszubski poszukiwany listem gończym
Król od wybielania zębów zawsze dbał o nienaganny image. Ostatnio zmienił wygląd z przystojnego bruneta na nie mniej przystojnego blondyna. Tak przynajmniej wynika z rozesłanych za nim listów gończych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa II poszukują Piotra Kaszubskiego. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. 33-latek ostatnio zamieszkiwał w Warszawie, przy ulicy Podbipięty.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt pod numerami telefonów 22 603 11 28 oraz 22 603 11 55 lub z najbliższą jednostką policji.

Na opublikowanym liście gończym widnieje twarz Piotra Kaszubskiego całkiem niepodobna do tej, którą zapamiętały liczne osoby oszukane przez króla od pasty wybielającej WhiteTime.

Prokuratura stawia młodemu biznesmenowi sześć zarzutów. Są wśród nich te dotyczące popełnienia oszustw. Firma Kaszubskiego wysyłała wezwania do zapłaty za środki kosmetyczne i suplementy do wielu osób, chociaż ich nie zamawiały.

Biznesmen miał także obchodzić prawo farmaceutyczne, namawiał ponoć również swojego wspólnika do "uciszenia kogoś".

Piotr Kaszubski zapewniał, że nie zamierza zaprzestać działalności biznesowej, ale będzie ją prowadzić zgodnie z prawem. Mają ją kontrolować niezależni rzecznicy. 

Jak wiadomo, firma Piotra Kaszubskiego oferowała m.in. preparat do wybielania zębów WhiteTime. Problem w tym, że część przedstawicieli branży twierdzi, iż taki preparat powinien być stosowany tylko pod nadzorem lekarza dentysty.

Więcej: poszukiwania.policja.waw.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Piotr Kaszubski   WhiteTime   wybielanie zębów  

POLECAMY W SERWISACH