PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Piotr Kaszubski: jak wybiela się król od wybielania zębów

js
21-09-2015, 08:05
Piotr Kaszubski: jak wybiela się król od wybielania zębów Piotr Kaszubski nie mówi ostatniego słowa
Piotr Kaszubski, powszechnie znany jako kontrowersyjny dystrybutor produktów do wybielania zębów WhiteTime, kaja się publicznie w dość specyficzny sposób.

- Przepraszam za niedociągnięcia prawne i biznesy, które często były na granicy prawa. Przepraszam Polskę, przepraszam Polaków, mam wrażenie, że się bardzo pogubiłem – przyznał Piotr Kaszubski na nagraniu umieszczonym w internecie. 

O tym, że interesy Piotra Kaszubskiego nie są legalne, przekonana jest prokuratura, która stawia młodemu biznesmenowi sześć zarzutów. Są wśród nich te dotyczące popełnienia oszustw. Firma Kaszubskiego wysyłała wezwania do zapłaty za środki kosmetyczne i suplementy do wielu osób, chociaż ich nie zamawiały,
Biznesmen miał także obchodzić prawo farmaceutyczne, namawiał ponoć również swojego wspólnika do "uciszenia kogoś".

Piotr Kaszubski zapewnia, że nie zamierza zaprzestać działalności biznesowej, ale będzie ją prowadzić zgodnie z prawem. Mają ją kontrolować niezależni rzecznicy.
Jak wiadomo, firma Piotra Kaszubskiego oferowała m.in. preparat do wybielania zębów WhiteTime. Problem w tym, że część przedstawicieli branży twierdzi, iż taki preparat powinien być stosowany tylko pod nadzorem lekarza dentysty. Oponenci ze swoimi wątpliwościami podzielili się z pracownikami instytucji odpowiedzialnych za zgodny z prawem obrót towarami na polskim rynku.

Tak duży szum wokół do końca niejasnych zasad wybielania zębów zakończył się kontrolami Sanepidu i Inspekcji Handlowej. Ta druga wskazywała na nieprawidłowe oznakowanie produktu. Inspekcja Sanitarna z kolei nie mogła doszukać się raportu bezpieczeństwa specyfiku produkowanego - jak się okazuje - nie przez młodego biznesmena, a przez jego m.atkę, Wiesławę Kaszubską.
Kolejny problem Kaszubskiego to fakt, że ekspertka z zakresu stomatologii estetycznej i profesjonalnego wybielania zębów, która uwiarygadniała z imienia i z nazwiska preparat do wybielania zębów WhiteTime, nie widnieje w rejestrze lekarzy dentystów NIL, chociaż na internetowej stronie Whitetime występuje jako przedstawiciel środowiska lekarskiego.

Publiczna spowiedź Kaszubskiego wywołała falę komentarzy. Większość mówi o jego niebotycznym  tupecie.

Więcej: facebook.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH