PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Piłeczka do golfa, nić dentystyczna, kij - amatorski zestaw do ekstrakcji

You Tube/szaft
08-01-2015, 12:12
Piłeczka do golfa, nić dentystyczna, kij - amatorski zestaw do ekstrakcji Jak wyrwać ząb przy użyciu kija do golfa, piłeczki i nici dentystycznej? (fot. You Tube)
To chwile kiedy obraz mówi więcej niż 1000 słów, ale kilka zdań wyjaśnienia, w tym przypadku się należy. Amatorska próba ekstrakcji zęba, którą można zobaczyć na filmie, choć udana, mogła skończyć się fatalnie.

Paul Smith nazywa siebie Super Tatą. Jego 7-letni syn zdaje się podzielać taką opinię. Kilka chwil po dość ektrawaganckiej próbie ekstrakcji zęba, chłopiec nie uronił jednej łzy, nie widać też, aby miał pretensję do ojca. Wręcz przeciwnie! - Mój tato usunął mi ząb za pomocą kija i piłeczki do golfa oraz nici dentystycznej - może chwalić się teraz wśród kolegów. Operacja była doskonale zaplanowana i trwała dosłownie kilka sekund. Jak widać na filmie, ból po usunięciu zęba przegrał z ciekawością jak ów ząb wygląda.

Paul Smith tłumaczy, że tradycyjna ekstrakcja jest dla syna bolesna, ponieważ trwa zbyt długo. Zdradza również, że w podobny spośob jego własne zęby wyrywała mu matka. Zamiast kija do golfa, piłeczki i nici dentystycznej wykorzystywała sznurek i drzwi. Naprawdę nie prościej byłoby pójść do dentysty Super Tato?

Zobacz film na YouTube.  

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH