PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pieniądze wyrwane dentyście z gardła

jsz
25-04-2014, 12:27
Pieniądze wyrwane dentyście z gardła Pieniądze wyrwane dentyście z gardła (foto: sxc.hu)
Życie jest bardziej nieoczekiwane niż najbardziej wymyślny scenariusz. Dziewczyna Mario Pawlika rozpoczęła skomplikowane leczenie w jednym z gabinetów dentystycznych w Las Vegas. Za usługę mężczyzna zapłacił z góry 2,6 tys. USD i to był jego błąd.

Po pierwszej wizycie u dentysty para zakochanych przestała być parą. Oczywiście do tego zdarzenia nie doszło na skutek leczenia stomatologicznego, tym nie mniej Mario Pawlik chciał odebrać pieniądze, za jeszcze nie zrealizowane leczenie.

Sytuacja wydawała się być beznadziejną. Pomimo wykonania licznych telefonów interwencyjnych, sponsor pacjentki nie odzyskał pieniędzy. Po miesięcznych staraniach nie udało mu się nawet nawiązać jakiegokolwiek kontaktu z osobami tzw. decyzyjnymi.

Zdesperowany filantrop udał się po pomoc do stacji telewizyjnej Channel 13 Action News prowadzącej program interwencyjny Contact 13's Call for Action. Wystarczył jeden telefon od pracownika stacji, aby bieg wydarzeń został odmieniony. Pieniądze w 24 godziny trafiły na konto Mario Pawlika.

Przy okazji tej sprawy pracownicy Nevada State Board of Dental Examiners przypominają o swoim istnieniu. To do nich niezadowoleni z usług stomatologicznych powinni zwracać się w pierwszej kolejności. Jak pokazał przypadek Mario Pawlika niezwykle skuteczny jest program Call for Action. Telefon interwencyjny czynny jest od 11.00 do 1.00 w nocy od poniedziałku do piątku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
płatność za świadczenia   konflikty   Mario Pawlik  

POLECAMY W SERWISACH