• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń

    najnowsze oferty szkoleń

PARTNER PORTALU
partner portalu

„Piękny uśmiech zdrowe zęby” – Zamość 2017

ms
27-01-2017, 10:11
„Piękny uśmiech zdrowe zęby” – Zamość 2017 Wyniki „Piękny uśmiech zdrowe zęby”
Wiadomo kto wygrał VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękny uśmiech zdrowe zęby” – Zamość 2017 organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z Wielospecjalistycznym Centrum Stomatologicznym oraz Radą Rodziców MDK. Sklasyfikowano 524 prac z 44 placówek z województwa lubelskiego.

Podsumowanie konkursu i  otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się  8 lutego 2017 r. o godz. 17.00, w Galerii Sztuki Dziecka MDK „Na Kamiennej” w Zamościu.

Kategoria I – uczniowie przedszkoli do lat 6
I nagroda: Maria Juszczak, lat 5, Przedszkole Miejskie Nr 13 w Zamościu, n-l Aneta Juszczak;
II nagroda: Maria Kotuła, lat 4, Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu, n-l Aneta Sznajdrowicz;
III nagroda: Amelia Kłos, lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu, n-l Danuta Ochota, Urszula Szymańska;

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych do lat 6
I nagroda: Antonina Wawręty, lat 6, Zespół Szkół w Żdanowie, n-l Justyna Kuźma;
II nagroda: Gabriela Wilgos, lat 6, Zespół Szkół w Żdanowie, n-l Justyna Kuźma;
III nagroda: Nikola Sągoła, lat 6, Euroszkoła w Lublinie, n-l Irena Murashka;

Kategoria III – uczniowie szkół podstawowych do lat 12
I nagroda: Alicja Krępińska, lat 7, Szkoła Podstawowa w Pniówku, n-l Alina Korneluk;
II nagroda: Oliwia Kapuśniak, lat 9, Zespół Szkół w Nieliszu, n-l p. Kapuśniak;
III nagroda: Wiktoria Szopa, lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 2  w Zamościu, n-l Joanna Kaczebura;

Kategoria IV – wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego do lat 6
I nagroda: Lena Głowienka, lat 5, Centrum Kultury w Łęcznej, n-l Paweł Brodzisz;
II nagroda: Szymon Szczur, lat 6, Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Magdalena Majer;
III nagroda: Iga Gadzina, lat 5, Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Magdalena Majer;

Kategoria V – wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego do lat 12
I nagroda: Karolina Socha, lat 7, Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu, n-l Justyna Malinowska;
II nagroda: Nina Łukaszczyk, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca;
III nagroda: Wiktoria Warwasiewicz, lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz- Buczak;

Kategoria VI – wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno -Wychowawczych
I nagroda: Konrad Niemczuk, lat 17, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu, n-l Ewa Kasprzyk;
II nagroda: Weronika Zdybel, lat 17, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu - Internat, n-l Edyta Bączkowska- Skiba;
III nagroda: Magdalena Czerwieniec, lat 17, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu, n-l Ewa Kasprzyk;

Więcej: mdk.zam.pl

SŁOWA KLUCZOWE
konkursy  

POLECAMY W SERWISACH