PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Piękny gest dentystki

en
09-05-2017, 08:02
Piękny gest dentystki Jessica Essery przed pobiciem (fot. Facebook)
Brytyjka, której podczas napadu wybito trzy przednie zęby, będzie miała wszczepione implanty. Bezpłatnie. Jej historia poruszyła dentystkę z Liverpoolu, która podjęła się za darmo wykonać leczenie.

W listopadzie 21-letnia Jessica Essery z Liverpoolu została napadnięta na ulicy, gdy wracała wieczorem do domu. Napastnik brutalnie uderzył ją w twarz wybijając trzy przednie zęby. Przeszła kilka zabiegów chirurgicznych, miała zrobioną protezę. Jednak świadomość, że nie ma własnych zębów sprawiła, że młoda kobieta zupełnie wycofała się z życia. Wychodziła z domu jedynie do pracy. Dwie lokalne gazety zaczęły prowadzić akcję crowdfindingową, by zebrać fundusze na leczenie implantologiczne. Jego koszt na rynku brytyjskim to 5-8 tys. funtów. Sama Essery nie była w stanie pokryć takiej kwoty.

Na szczęście dla Essery artykuł o jej nieszczęściu przeczytała dentystka Debbie McGovern z kliniki Dental Spa w Liverpoolu. Skontaktowała się z nią przez Facebook oferując bezpłatne implanty.

Jessica z radością przyjęła pomoc i skomentowała wielkoduszny gest lekarki: Po sześciu bardzo stresujących miesiącach zmagań z przygnębiającym uczuciem, że już nic w życiu dobrego mi się nie przytrafi, odzyskałam pewność siebie. Kilka dni temu wspaniała współczująca i hojna kobieta skontaktowała się ze mną, proponując mi implanty za darmo. A jednak jest światło w tunelu. Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory wpłacili pieniądze na moje leczenie. Zwrócę je każdemu na jego rachunek bankowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
implantoprotetyka   dentysta  

POLECAMY W SERWISACH