PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pięć litrów Lucozade dziennie sieje spustoszenie w szczęce i kieszeni

jsz
07-04-2014, 07:44
Pięć litrów Lucozade dziennie sieje spustoszenie w szczęce i kieszeni Pięć litrów Lucozade dziennie sieje spustoszenie w szczęce i kieszeni (źródło: Lucozade)
Bohaterem brytyjskiej prasy brukowej jest ostatnio 19-letni Josh, który w skutek regularnego wlewania w siebie – bo tak to trzeba nazwać – ogromnych ilości popularnego napoju gazowanego doprowadził swoje życie do ruiny. Zęby również.

Utrata kilku zębów, fatalny stan pozostałych, rozstanie z dziewczyną i długi sięgające 3 tysięcy funtów - to efekt uzależnienia od napoju Lucozade (w Polsce dostępny, ale nie tak popularny jak np. Wielkiej Brytanii). 19-latek przyznał się, że jest od niego uzależniony i potrafi wypić go ok 5-6 litrów każdego dnia, wydając na tę przyjemność ok. 70 funtów tygodniowo. Chłopak popadł w zdrowotno-finansową ruinę, ale to pewnie dopiero początek problemów. Rachunek od dentysty uderzy mu do głowy mocniej niż bąbelki zawarte w Lucozade.

W wewnętrznym "rankingu" soft-drinkowych rekordzistów infoDENT24.pl, w dalszym ciągu liderem pozostaje 25-letni Australiczyk William. Kilkanaście miesięcy temu media ogłosiły go pierwszym człowiekiem na świecie, który stracił całe uzębienie w wyniku nadmiernego pojenia się coca-colą. Jego prawdziwy uśmiech na sztuczną szczękę „zamieniło" 6-8 litrów dziennie tego napoju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH