• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Periodent, według Gali, najlepszym gabinetem stomatologicznym

js
18-11-2015, 09:30
Periodent, według Gali, najlepszym gabinetem stomatologicznym Monika Stachowicz, współwłaścicielka Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy Periodent z Warszawy (foto: archiwum)
Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy Periodent z Warszawy laureatem głównej nagrody plebiscytu dwutygodnika Gala w kategorii najlepszy gabinet stomatologiczny w Polsce.

Periodent zdobył największą liczbę głosów wśród internautów, został także doceniony przez jury, które wyróżniło lecznicę ze względu na profesjonalizm i podejście do pacjenta.

W konkursie magazynu Gala wzięły udział gabinety i salony urody z całej Polski. Statuetka Gala Beauty Stars powędrowała w ręce dentystki Moniki Stachowicz, współwłaścicielki Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy Periodent z Warszawy.

- Bardzo cieszymy się z wyróżnienia, gdyż świadczy ono o tym, że nasza pasja i starania stworzenia gabinetu stomatologicznego na światowym poziomie, nowoczesnego, wiarygodnego – zostały dostrzeżone - mówi Monika Stachowicz. - Statuetka Gala Beauty Stars to potwierdza. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pacjenci byli zadowoleni z leczenia w naszej klinice i chętnie do nas wracali. Głosy internautów pokazują, że zyskaliśmy zaufanie naszych pacjentów, a to dla nas bardzo cenna informacja, która jeszcze bardziej motywuje nas do pracy – dodaje współwłaścicielka lecznicy Periodent.

Plebiscyt Gala Beauty Stars 2015 - to pierwsza edycja konkursu, którego ideą jest uhonorowanie placówek medycznych, oferujących najwyższą jakość świadczonych usług.

                                                                          ***

Właściciele Periodent są pomysłodawcami i organizatorami bezpłatnych konsultacji oraz diagnostyki w ramach akcji informacyjnej „Stop paradontozie”.

Periodent powstał w 2003 r. Lecznica specjalizuje się w implantologii, stomatologii estetycznej, a przede wszystkim w chorobach przyzębia i błony śluzowej. Centrum Periodent, jako nieliczne w Polsce, wykonuje badania cyfrową sondą periodontologiczną PA-ON – narzędziem pomocnym w profilaktyce, diagnostyce oraz terapii chorób przyzębia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH