PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pasta do zębów zwana pożądaniem

jsz
27-05-2015, 13:54
Pasta do zębów zwana pożądaniem Dowód przestępstwa (foto: freedigitalphotos)
49-letni mieszkaniec Cleveland przyłapany został na kradzieży pasty do zębów o wartości 52 USD. Jest o czym pisać?

Jest, bo zdarzenie to było ostatnim akordem sekwencji kradzieży z udziałem tego właśnie złodzieja. Ostatnim, nie oznacza, że kolejnych nie będzie, a że taka możliwość jest jak najbardziej realna, świadczy fakt, iż nieudana kradzież była 111, którą udaremniono. Ile było tego typu akcji, które nie zostały wykryte - tego negatywny bohater oczywiście nie zdradził.

W ostatnim skoku zapamiętały złodziej uszczuplił zasoby pasty do zębów w drogerii Walgreens. Nie na długo jednak, bo uciekając przed pracownikami ochrony, porzucił na jednym z pobliskich ogródków ...spodnie. W ten dość nietuzinkowy sposób pozbył się dowodu przestępstwa, gdyż w kieszeniach, ściągniętej w pośpiechu, garderoby schował skradzione przed chwilą pasty do zębów.

Z policyjnej kartoteki Nathaniela Fergusona (tak nazywa się złodziej) można wyczytać, że z największym upodobaniem kradnie on środki do higieny jamy ustnej: pasty i szczoteczki do mycia zębów, płyny do płukania jamy ustnej, nici dentystyczne. We wszystkich tych przypadkach wartość skradzionych produktów nie przekraczała kilkudziesięciu dolarów.

Niepohamowane upodobania do środków higieny jamy ustnej mieszkańca Cleveland stały się utrapieniem sieci aptek CVS. Pracownicy ochraniający placówki CVS, mają przykaz, aby na teren sklepów nie wpuszczać Nathaniela Fergusona. Podobne dyspozycje ma wydać Walgreens.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH