PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Pasta do zębów przyczyną rozwodu

szaft
02-01-2014, 10:01
Pasta do zębów przyczyną rozwodu Pasta do zębów przyczyną rozwodu. Na zdjęciu prezentujemy sposób wyciskania tubki, który w żadnym kraju nie powinien być powodem do rozwodu (Fot. sxc.hu)
Kuwejt to - w opinii wielu - kraj ludzi bogatych i bardzo bogatych. Jak się okazuje nie tylko – w niektórych przypadkach poziom ekscentryczności w tym państwie bliski jest zasobności złóż ropy naftowej. Bo jak inaczej wytłumaczyć złożony przed sądem pozew rozwodowy, który jako winę rozkładu małżeństwa wskazuje...sposób wyciskania pasty do zębów?

Kuwejcki dziennik al-Qabas opublikował artykuł, w którym zebrał najbardziej absurdalne powody rozwodów. Małżonkowie nie wytrzymywali ze sobą czasami z naprawdę błahych przyczyn. Pewna kobieta nie mogła patrzeć jak jej wybranek zjada groszek nie widelcem, ale używa do tego kromki chleba. Inny mężczyzna jako powód rozstania wskazał na fakt, iż żona nie chciała podać mu szklanki wody, ta natomiast tłumaczyła, że jest to obowiązek służącego.

Dla nas najciekawszy jest przypadek pary, która skłóciła się o tubkę pasty do zębów, dokładnie o sposób jej wyciskania. Kobieta żaliła się przed sądem, że małżonek - pomimo wielu uwag - nieustannie nciskał tubę z pastą w jej środkowej części, zamiast czynić to od krańca tubki. - Jego upór w tej sprawie jest nie do zniesienia - argumentowała rozżalona małżonka.

Al-Qabas nie podaje informacji, czy to wystarczający powód, aby w Kuwejcie uznać małżeństwo za zakończone.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH