• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pasta do...

zadehdentistry.com, ms/ infoDENT24.pl
20-10-2014, 15:04
Pasta do... Pasta do zębów na różne problemy (foto: sxc.hu)
Pasta do zębów jest do…zębów, ale nie tylko. Oto kilka sposobów zastosowania pasty do zębów, z pewnością unikatowych, ale tak do końca nie wiadomo czy skutecznych.

Zastosowanie pierwsze

Posmaruj naturalną pastą do zębów: oparzone miejsca, opryszczkę, drobne zranienia, miejsca, w których odczuwasz swędzenie. Po kilku godzinach – chociaż nie zawsze – ten domowy sposób powinien przynieść pożądany rezultat.

Zastosowanie drugie

O ile nie możesz usunąć zapachu cebuli lub czosnku ze swoich rąk, pomimo użycia detergentów, spróbuj wycisnąć na dłonie nieco pasty do zębów, powinno pomóc.

Zastosowanie trzecie

Pasta do zębów może być doskonałym środkiem pielęgnującym paznokcie. Systematyczna terapia doprowadzić może do znakomitych rezultatów estetycznych.

Zastosowanie czwarte

Plamy na ubraniu, obrusie, dywanie? Istnieje jeszcze jeden sposób na podjęcie walki z problemami, oczywiście z pastą do zębów w roli głównej. Wystarczy plamy pokryć pastą i po kilku minutach zmyć wodą pokryte pastą miejsce.

Zastosowanie piąte

Zaśniedziałe sztućce mogą sprawiać duży problem w gospodarstwie domowym. Dobrą radą jest zastosowanie do czyszczenia pasty do zębów.

Szczegóły na portalu interesting-fact.com

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH