PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pacjent oskarża dentystę o seks oralny

js
02-02-2016, 08:24
Pacjent oskarża dentystę o seks oralny Seksualne ekscesy dentysty (foto: pixabay)
Pacjent utrzymuje, że po zaaplikowanym znieczuleniu, zapadł w drzemkę. Wówczas to stał się ofiarą seksu oralnego. Aktu tego dopuścił się, realizujący zabieg ekstrakcji zęba, dentysta. Sprawa jest dość tajemnicza.

Incydent ponoć miał miejsce w Universal Smiles - praktyce dentystycznej Bilala Ahmeda w Waszyngtonie.

W relacji pacjenta, Bilal Ahmed miał doprowadzić do seksu oralnego podczas zabiegu ekstrakcji zęba. Dentysta wykorzystał fakt, że w wyniku zastosowanego znieczulenia pacjent popadł w stan, w którym nie do końca prawidłowo reagował na bodźce.

- W pewnym momencie obudziłem się i z przerażeniem stwierdziłem, że Bilal Ahmed, majstrując przy moich ustach, bynajmniej nie zajmuje się wyrwaniem zęba, a dokonuje na mnie aktu seksu oralnego – relacjonował policji molestowany pacjent.

Postanowiono, że ofiara seksualnej napaści dentysty zatelefonuje do sprawcy i umówi się na kolejną wizytę. Pacjent nie omieszkał zwrócić uwagi, że ma w pamięci zdumiewające zachowanie stomatologa. Ten jednak zaczął się śmiać i wytłumaczył, że niektóre osoby w znieczuleniu doświadczają halucynacji, bywa, że nawet takich o podłożu seksualnym.

Po rozmowie telefonicznej policjanci chcieli skontaktować się z dentystą, aby go przesłuchać. Okazało się jednak, że Bilal Ahmed wyjechał do Pakistanu a w USA pojawił się dopiero po półtora roku. Jeżeli sądził, że po tym czasie policja zaniecha działań wyjaśniających, był w błędzie. W dniu powrotu do Stanów Zjednoczonych (7 stycznia 2016 r.) prosto z lotniska trafił do aresztu. Na 17 lutego wyznaczono przesłuchanie w sprawie. Dentysta nie może kontaktować się z oskarżającym go pacjentem, musi także nosić nadajnik GPS, który ułatwi zlokalizowanie w dowolnej chwili jego osoby. Dentysta nie może także leczyć pacjentów.

Policja czeka na sygnały od osób, które być może doświadczyły podobnych aktów przemocy ze strony Bilala Ahmeda, męża i ojca szóstki dzieci.

Więcej: pix11.com

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta w więzieniu   pacjenci   pacjent z bólem  

POLECAMY W SERWISACH