PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pacjent (mimo woli) sponsorem dentysty

ms
24-10-2014, 11:15
Pacjent (mimo woli) sponsorem dentysty Na Florydzie grasuje dentyst oszust (foto: sxc.hu)
Leczenie ludzi jest misją, jednocześnie może być biznesem. Tak kończy się misja, gdy biznes nie wypala.

Jeffrey Martin prowadził dwa gabinety dentystyczne na Florydzie, jeden w Clearwater, drugi w Lakeland. Biznes widocznie szedł nie najlepiej, bo w pewnym momencie praktyka w Clearwater została zamknięta, funkcjonowała ta w Lakeland.

Mieszkający tutaj pacjenci Jeffreya Martina byli zszokowani gdy dotarła do nich wiadomość o wycofaniu się doktora z Clearwater, wszak to właśnie tam miał powstawać gabinet na miarę XXI wieku. Na tę okoliczność dentysta pożyczał od swoich pacjentów mniejsze i większe kwoty pieniędzy. Ci dzielili się gotówką chętnie, gdyż liczyli w zamian na względy przy leczeniu uzębienia. W momencie gdy kilkunastu pacjentów zaczęło śmielej upominać się o zwrot niegdyś pożyczonych pieniędzy. Doktor zniknął.

Nie zrażeni sytuacją pożyczkodawcy udali się do Clearwater, gdzie znakomicie funkcjonować miała praktyka rozwijana z ich pieniędzy.
Na miejscu okazało się, że Jeffrey Martin nie zrobił wiele w kwestii kliniki w Clearwater. Jedynym znaczącym ruchem dentysty było jej zamknięcie, a o znaczących inwestycjach nikt z tamtejszych mieszkańców nie słyszał.

Właściciela kliniki w Clearwater o nazwie All About Teeth poszukują pacjenci, którzy doliczyli się, że w formie bezinteresownych pożyczek łącznie przekazali dentyście 2 mln USD. Niefortunni inwestorzy nazwali nietrafioną inwestycję, w którą zaangażowali niebagatelne pieniądze All About money.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bankructwo   dentysta w więzieniu   pacjenci   dentysta oszust  

POLECAMY W SERWISACH